top of page

Sevgili Ebeveynler,

Çocuğunuzun İngilizce ve Almanca öğrenmesine yardımcı olmak için buradayız! Dil kurslarımız, çocuklarınızın İngilizce ve Almanca konuşma, anlama, okuma ve yazma becerilerini geliştirmelerine yardımcı olacak. Kurslarımız, tüm seviyelerde öğrencilere hitap eder deneyimli İngilizce ve Almanca öğretmenleri tarafından verilir.

Kurslarımız, çocuklarınızın İngilizce ve Almanca öğrenmelerine yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Temel İngilizce ve Almanca dilbilgisi, kelime dağarcığı ve telaffuz konularında eğitim alacaklar. Daha ileri seviyelerde, okuma, yazma ve konuşma becerilerini geliştirecekler.

Derslerimiz, Birebir özel ders olarak verilmektedir. Bu da öğrencilerin öğretmenlerle daha fazla etkileşim kurmalarını sağlar. Ayrıca, öğrencilerin birbirleriyle etkileşim kurmasına ve birbirlerinden öğrenmesine olanak tanıyan etkileşimli dersler de sunuyoruz.

Kurslarımız esnek saatlerde sunulmaktadır, böylece iş veya okul programına uygun bir sınıf seçebilirsiniz. Kurslarımız uygun fiyatlıdır ve ödeme seçenekleri sunuyoruz.

Dil kurslarımız, çocuklarınızın İngilizce ve Almanca öğrenmelerine yardımcı olacak ve onların gelecekteki fırsatlarını artıracaktır. Şimdi kaydolun ve çocuğunuzun İngilizce ve Almanca öğrenmesine yardımcı olun!

Online Dersler

Almanca

Almanca Dil Kursu

Almanya'ya seyahat etmeyi mi planlıyorsunuz? Ya da Almanca konuşan bir iş ortağı ile iletişim kurmanız mı gerekiyor? Almanca öğrenmek, size birçok fırsat sunabilir. Dil kurslarımız, sizi Almanca konuşma ve anlama konusunda yeterli hale getirecek şekilde tasarlanmıştır.

Kurslarımız, tüm seviyelerde öğrencilere yöneliktir. Başlangıç seviyesindeyseniz, temel Almanca grameri, kelime dağarcığı ve telaffuz konularında eğitim alacaksınız. Daha ileri seviyelerde, okuma, yazma ve konuşma becerilerinizi geliştireceksiniz.

Derslerimiz, deneyimli Almanca öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir. Küçük sınıflarımız, öğretmenlerin öğrencilerle daha fazla ilgilenmesini sağlar. Ayrıca, öğrencilerin birbirleriyle etkileşim kurmasını ve birbirlerinden öğrenmesini sağlayan etkileşimli dersler sunuyoruz.

Kurslarımız, esnek saatlerde sunulmaktadır. İş veya okul programınıza uygun bir ders seçebilirsiniz. Kurslarımız, uygun fiyatlıdır ve ödeme seçenekleri sunuyoruz.

Almanca öğrenmek, sizi yeni fırsatlarla tanıştırabilir. Dil kurslarımız, sizin Almanca konuşma ve anlama becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olacaktır. Hemen kaydolun ve Almanca öğrenmenin keyfini çıkarın!

İngilizce

İngilizce Dil Kursu

İngilizce konuşan bir ülkeye seyahat etmeyi mi planlıyorsunuz? Veya İngilizce konuşan bir iş ortağı ile iletişim kurmanız mı gerekiyor? İngilizce öğrenmek size birçok fırsat sunabilir. Dil kurslarımız, İngilizce konuşma ve anlama konusunda yetkin olmanızı sağlamak için tasarlanmıştır.

Kurslarımız, tüm seviyelerde öğrencilere hitap eder. Eğer bir başlangıç seviyesindeyseniz, temel İngilizce dilbilgisi, kelime dağarcığı ve telaffuz konularında eğitim alacaksınız. Daha ileri seviyelerde, okuma, yazma ve konuşma becerilerinizi geliştireceksiniz.

Derslerimiz deneyimli İngilizce öğretmenleri tarafından verilmektedir. Küçük sınıf boyutlarımız, öğretmenlerin öğrencilere daha fazla ilgi göstermesini sağlar. Ayrıca, öğrencilerin birbirleriyle etkileşim kurmasına ve birbirlerinden öğrenmesine olanak tanıyan etkileşimli dersler de sunuyoruz.

Kurslarımız esnek saatlerde sunulmaktadır. İş veya okul programınıza uygun bir sınıf seçebilirsiniz. Kurslarımız uygun fiyatlıdır ve ödeme seçenekleri sunuyoruz.

İngilizce öğrenmek size yeni fırsatlar sunabilir. Dil kurslarımız, İngilizce konuşma ve anlama becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olacaktır. Şimdi kaydolun ve İngilizce öğrenmenin keyfini çıkarın!

Yabancı Diller

  • Almanca

  • İngilizce

bottom of page